SALON SPRZEDAŻY

Sukiennicza 44, Janów Lubelski

E-MAIL

janow@tworex.pl

ROLETY WEWNĘTRZNE

Do domu, mieszkania, firmy

Nasze rolety będą pasować do każdego rodzaju profili okiennych. Rolety możemy zastosować w najróżniejszych budynkach od mieszkań poprzez domki jednorodzinne, szeregówki na budynkach firmowych kończąc. Bardzo szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie rolet zewnętrznych do praktycznie każdej konstrukcji.

Systemy rolet wewnętrznych

Rolety dzień i noc

To idealny wybór dla osób poszukujących możliwości przesłonięcia dużych powierzchni oraz montażu poza skrzydłem okiennym. 

Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe

Opcjonalne warianty wykonania przewidują możliwość wykonania żaluzji w systemie sterowania elektrycznego. Montowany na ścianie, suficie bądź we wnęce okiennej.

Rolety materiałowe

Bezinwazyjny system roletowy z kasetą, przestrzennymi prowadnicami i napędem sprężynowym pozwalającym na montaż rolety również na dole skrzydła okiennego i podnoszenie tkaniny do góry.

Rolety screen

Wariant rolet screen przeznaczony do użytkowania wewnątrz budynku. Montowany na ścianie, suficie bądź we wnęce okiennej. Uchwyty boczne rolety przytwierdzane są do podłoża za pomocą kołków montażowych.

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane to rodzaj zasłon wykorzystujących do przesłaniania tkaniny składane harmonijkowo. W zależności od wybranego wariantu, montowana do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów lub opcjonalnie za pomocą zaczepów metalowych/tworzywowych. 

Żaluzje panelowe

System żaluzji o pionowych pasach tkanin. W zależności od wariantu wykonania zsuwanie lamel możliwe jest na jedną bądź dwie strony jednocześnie. panele systemu wykonane są z tkanin roletowych. 

Rolety rzymskie

Przesłona dekoracyjna okna. Tkanina układająca się podczas zwijania w nachodzące na siebie fałdy mocowana jest do szyny górnej za pomocą taśmy rzepowej, co umożliwia jej proste i szybkie odczepienie w celu wymiany i czyszczenia.

Żaluzje pionowe

System żaluzji o pionowych pasach tkaniny dostępnych w szerokościach 127 mm i 89 mm. W zależności od wariantu wykonania, zsuwanie lamel możliwe jest na jedną bądź dwie strony jednocześnie.