SALON SPRZEDAŻY

Sukiennicza 44, Janów Lubelski

E-MAIL

janow@tworex.pl

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Do domu, mieszkania, firmy

W zawiązku z faktem, że w dzisiejszych czasach we współczesnych domach i firmach stosowane są okna o dużych powierzchniach, rolety zewnętrzne to niezwykle ważna część praktyczna i architektoniczna budynku.
Rolety zewnętrzne posiadają szereg korzyści, jako główne można tu wymienić:  

Oszczędności na ogrzewaniu oraz chłodzeniu pomieszczeń

Rolety zewnętrzne pełnią funkcję nie jako dodatkowego oddzielenia okna od zewnętrznych warunków atmosferycznych. Jeżeli na zewnątrz spada temperatura to przy zamkniętych roletach mamy znacznie mniejszą przenikalność chłodu do wnętrza budynku. Jednocześnie rolety chronią również gdy sytuacja jest odwrotna i na zewnątrz jest wysoka temperatura a chcemy schłodzić wnętrze budynku klimatyzacją to wówczas zamknięte rolety nie dopuszczają przenikanie ciepła do środka (w znacznym stopniu ograniczają to przenikanie).

Ochrona przed hałasem

Jeżeli nasz budynek mieści się w miejscu gdzie jest duże natężenie hałasu np. przez ruch drogowy montaż rolet zewnętrznych to idealne rozwiązanie. Takie rolety po zamknięciu znacznie obniżają poziom hałasu jaki dociera do wnętrza mieszkania, domu czy firmy przez okna.

Twój dom – Twoja prywatność

Całkowite zamknięcie rolet zewnętrznych powoduje całkowite odcięcie tego co widać przez nasze okna. Nie ma wówczas żadnej możliwości podglądnięcia przez okno co się dzieje w budynku. Jednocześnie można w ciągu dnia całkowicie zaciemnić pomieszczenia w środku co może być przydatne przy oglądaniu np. filmów na projektorze.

Dopasowanie do każdej konstrukcji i stylu

Nasze rolety będą pasować do każdego rodzaju profili okiennych. Rolety możemy zastosować w najróżniejszych budynkach od mieszkań poprzez domki jednorodzinne, szeregówki na budynkach firmowych kończąc. Bardzo szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie rolet zewnętrznych do praktycznie każdej konstrukcji.

Systemy rolet zewnętrznych

System adaptacyjny

Rolety zewnętrzne adaptacyjne to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad lub w otworze np. okna.

System hybrydowy

Rolety zewnętrzne podtynkowe to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad  otworem np. okna. Wykonywane z aluminium cechują się wysoką wytrzymałością i szerokim wachlarzem zastosowań.

System nadstawny

Rolety zewnętrzne nadstawne to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad lub w otworze np. okna.

System podtynkowy

Rolety zewnętrzne podtynkowe to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad  otworem np. okna. Wykonywane z aluminium cechują się wysoką wytrzymałością i szerokim wachlarzem zastosowań.